Vážení zákazníci, rádi bychom vás v této mimořádné situaci ujistili, že e-shop Blaire.cz je tu stále pro vás 24 hodin a 7 dní v týdnu. Objednávky v hodnotě 1.000 Kč vám doručíme prostřednictvím České pošty a DPD až domů ZDARMA. Pokud nebudete se zbožím spokojeni, lhůtu pro vrácení prodlužujeme na 1 měsíc a v případě potřeby ji upravíme. Uděláme vše pro to, abyste byli s nákupem spokojeni. Hodně zdraví všem!

Atelier Flannel

31 položek celkem
Nahoru
Další produkty


Hledáte unikátní, elegantní a zajímavý kousek, který obohatí vaši garderobu? Chcete něco, co ostatní nemají? Mít v šatní skříni poklad, který můžete obléci jen vy?

Atelier Flannel tvoří designerské kousky, pečlivě ušité a kvalitní oblečení, žádná konfekce. Originální, sofistikované a ženské šaty, halenky, kabáty a další dámské oblečení pro vás máme exkluzivně na blaire.czModely, které najdete na našem e-shopu, nejsou nikde jinde k dostání. Dokonce ani v samotném butiku Atelier Flannel na pražské Letné, od každého modelu je totiž jen pár kusů, jde o designerské kousky nikoliv o běžnou konfekční módu.

Oblečení je způsobem, jak beze slov promluvit. Oděny do unikátních kousků Atelier Flannel se budete cítit sebevědomě a jedinečně, protože taková jste, protože takové je oblečení Atelier Flannel. Neokoukané a nadčasové. Není to módní výstřelek na jednu sezonu. Je to kousek, který přežije různé módní vlny. Ukažte svou jedinečnost a oblékněte oděv, který na jiné ženě neuvidíte…

AF banner uvod kategorie

Zobrazit všechny recenze