Kabelka jako kamarádka do deště

1 rok_od kabelkyprodane

 

Zákon schválnosti

Poslední, co chceme mezi mazáním svačiny a doháněním zapomenutých úkolů ráno řešit, je nedostatek místa v kabelce. Prostě do ní naházíme vše nutné, i to, co by se mohlo hodit. I když v 80 % případů nebude. Onu věc si ale jednoho dne do kabelky nepřibalíte a ejhle…zrovna jí budete potřebovat. Tak nějak ten zákon prostě funguje.

Kompromisy?

Kompromisy jsou fajn, ale ne, když přijde na ženskou kabelku. Kabelkový kompromis zkrátka vždycky skončí fiaskem. Kabelka bez ucha či vrchního zipu, který rozhodně nebudete postrádat …to je přeci únosný kompromis. Tedy alespoň v obchodě. To, co se v obchodě zdá jako dobrý nápad, vás první školní den donutí změnit názor. Pak bude absence zipu a ucha krajně nepraktická a naprosto nemyslitelná.

 Elsa není jen pohádková postava

Kombinace prostoru, tvaru a nechybějících uch dělá Elsu perfektní společnicí na ranní školní výpravy i dlouhé dny v práci. Výběr barvy je čistě na vás. Nechcete se vzdát léta a zároveň být připravena na zimu? Jděte do sněhově bílé. Červená vám vhrne krev do žil. A ta, která se hodí ke všemu? Černá a šedá jsou nestárnoucí klasiky, co nepodléhají ročnímu období.

 

 

Odkaz na kabelku Elsu: ZDE! 
Novou kabelkou v tomto případě uděláte radost i vaší dceři. Elsa bude, alespoň svým názvem, ladit k její školní tašce, penálu a všemu dalšímu, co tato pohádková postava zdobí. Každá malá parádnice chce mít to, co maminka...

Vaše blogerka Nikča