Provizní systém (affil)

Vydělávejte s námi

Propagovat náš e-shop Blaire.cz a vydělávat s námi je snadné. Máte webové stránky nebo znáte spoustu lidí, kterým o nás můžete dát vědět? Zaregistrujte se, odkaz na náš e-shop Blaire.cz vložte na svůj web, rozešlete e-mailem nebo sdílejte na sociálních sítích a získejte provizi 10 % z každé objednávky od zákazníka, který u nás nakoupí na vaše doporučení. Odměnu získáte také za dalšího člověka, který se na vaše doporučení zapojí do našeho affiliate programu.

Začněte vydělávat ještě dnes

Vyplňte jednoduchý registrační formulář. Přihlaste se pomocí údajů, které jste zadali při registraci. V administraci si vyberte grafický banner nebo odkaz, zkopírujte HTML kód a vložte ho na váš web, do příspěvku na sociální sítě nebo e-mailového podpisu. Každý odkaz obsahuje vaše unikátní číslo, díky kterému poznáme, že objednávka přišla díky vašemu doporučení. Rozšiřte své impérium a získejte dalšího člena affiliate programu! Speciální odkaz s vaším unikátním číslem můžete šířit stejným způsobem a upozornit tak na možnost snadno vydělávat. Díky tomu budete provizi dostávat i z objednávek vámi doporučených uživatelů. V systému můžete sledovat, jak se navyšuje vaše odměna v závislosti na vašich aktivitách a podle toho zlepšovat strategii. Zajistěte si pasivní příjem a bavte se.

Proč spolupracovat s námi

Máte rádi módu, tak jako my? Pomozte nám budovat něco, co má smysl.

  • E-shop Blaire.cz provozujeme již více než 8 let.
  • Máme více jak 1000 spokojených zákaznic a zákazníků.
  • Nabízíme široký sortiment kvalitních kožených kabelek, batohů, tašek a dalších produktů za férové ceny.
  • Těšíme se výbornému hodnocení od našich zákazníků. Na portálu Heureka.cz se o tom můžete přesvědčit.
  • Naším cílem je získat si zákazníky neustálým zlepšováním služeb založených na osobním přístupu. Pomoci nám s tím můžete i vy.

Registrace zde

Zobrazit všechny recenze