Využije dopravu ZDARMA už nad 1 000 Kč do PPL výdejních míst a Parcelboxů

Tipy na zimní aktivity a jak se na ně vybavit

I když to tak častokrát již nevypadá, stále dle kalendáře venku panuje zima. A jelikož aspoň jednu sněhovou nadílku jistě ještě čekat letos můžeme, pojďme si toto období trochu zromantizovat a ukázat aktivity, jakými můžeme vyplnit své dny, a jak se na ně vybavit. Respektive jakou kabelku si s sebou vzít. 

Bruslení

I když není venku sníh, můžete na různých lokacích najít upravované kluziště. Bruslení je super aktivita jak jako randíčko, tak také pro různá skupinová setkání, či rodinné odpoledne. No a jelikož je rozhodně lepší mít volné ruce a kapsy, hlavně kvůli bezpečnosti, tak jako ideální kabelka bude jakákoli v typu crossbody. Dáte do ní vše potřebné a zároveň se nebudete muset bát, že vám někde něco vypadne, nebo dojde k úrazu.

1_2

 Zdroj: Pinterest.com 

 Kožená kabelka Haidi fangoKožená crossbody kabelka Zama lahvově zelenáKožená kabelka Sally fialová

 

Bobování

Neznám nikoho, kdo by neměl rád bobování. A je jedno zda vám je 10, či 50. Jen si to představte, dovádíte ve sněhu s dětmi, potom se začne stmívat tak úplně vyřízení, ale šťastní, vyrazíte domů a u pohádek si naservírujete horkou čokoládu. Ovšem i v té zimě je důležité dodržovat pitný režim, obzvlášť při takovém fyzickém výkonu, a tak budete potřebovat něco, kde dáte jakoukoli láhev, či termosku s pitím. A na to jsou ideální naše kožené batohy. Vejdou se vám tam pro případ nouze i náhradní rukavice a čepice, protože myslíme i na děti.

2_2

 Zdroj: Pinterest.com 

Kožený batůžek Tamira vínově červenýKožený batoh Gemma černýKožený prošívaný batůžek Lauren oranžový

 

Procházka

Po Vánocích je pro tělo fajn trochu ten bramborový salát a cukroví vychodit na čerstvém vzduchu. Přece jen procházka je za mě tou nejlepší formou pohybu a zároveň mentální hygieny pro ty, kdo se nechtějí zavírat ve fitku. Kupte po cestě kafe do kelímku a objevujte krásy vašeho bydliště i v zimě. Ať už s podcastem v uších a nebo s někým, s kým proberete všechno pozitivní i negativní. Nejdůležitější věci pro takovou procházku jsou telefon, balzám na rty (protože ty se hodně v zimě vysušují), samozřejmě klíče a peněženku s doklady. A to vše krásně naskládáte do kabelky Emily, či Febe. Jsou prostorné, ale zároveň tak akorát elegantní na procházku. 

3_1

 Zdroj: Pinterest.com 

Kožená kabelka Febe pudrově růžováKožená kabelka Emily fangoKožená crossbody kabelka Mabel vínově červená

 

Plesová sezóna

No a jako poslední aktivitu samozřejmě nesmíme opomenout plesování. Jelikož plesová sezóna začíná někdy od poloviny prosince do konce února, máte spoustu času se aspoň na jeden ples vydat. A protože je toto období jen jednou za rok, udělejte si to pořádně extra. Tudíž se nebojte sáhnout po extravagantnějších kouscích, jako třeba po naší kabelce Valerie ve zlaté, či stříbrné barvě. 

 4

 Zdroj: Pinterest.com 

Kožená kabelka Valerie kovově šedáKožená kabelka Nella béžováKožená mini kabelka Bonita zlatá

 

Tohle byl výběr našich tipů, co dělat v zimním období. Určitě nám napište vaše tipy, nebo co děláte rádi vy a my se budeme těšit u dalšího článku! 

 

Zdroj fotek: Pinterest.com

S láskou,

Blaire.cz

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Zobrazit všechny recenze