Blaire x Virulent | VIRULENT STORE


Dovolte abychom Vám oznámili skvělou zprávu, stali jsme se součástí českého konceptu Virulent store. Pojďme si společně představit
 české a slovenské značky, které zde naleznete. 

BLAIRE

Naleznete zde ochutnávku našich produktů, dotykem můžete zjistit jejich strukturu a kvalitu. Všechny produkty si můžete objednat na našem eshopu a vyzvednout přímo na místě. Náš sortiment disponuje nejen kabelkami, ale také taškami, peněženkami, pouzdry a to vše z pravé kůže. Vše pro vás vybíráme s největší pečlivostí s přihlédnutím na kvalitu, cenu, aktuální módní trendy a roční období. 

ODKAZ: www.blaire.cz

 2_3


VIRULENT

Č
eská módní značka, která si zakládá na kvalitních materiálech a zákaznících, kteří se v našich produktech cítí všude jako doma. Pohodlně, stylově a bez zábran být sám sebou. Všechno oblečení je zpracováno pečlivě ve Virulent dílně. Každému kusu oblečení je věnována speciální osobní péče zlatých českých švadlenek.

ODKAZ: www.virulent.cz

 

GOOT

Milujeme ženy, a ženy milují šperky. Goot je brand tvořen ženami, kterým záleží na kvalitě a jedinečnosti. 
Chtějí vás povzbudit k tomu, abyste se nebály ukázat své pravé já. Proto vytvořily unikátní šperky, které vám dodají sílu a odhodlání oslavovat ženskost. Milujeme jejich message a proto si právoplatně zaslouží místo ve Virulent obchodě.

 ODKAZ: www.goot.store

3_3

 

Šperky jsou vyrobeny ze stříbra s ryzostí Ag 925/1000, a ty zlaté jsou pozlacené 18k zlatem.

 

NOILI

Jelikož se ve svém těle chceme cítit především dobře, musíme se o něj také pečlivě starat. Vnější vlivy, ale také stres může ničit naši pleť a proto vám představujeme Noili beauty, jejíž filozofií je #beautyofless. V Noili totiž veří, že méně je více. Proto nabízí produkty na péči o pleť v té nejvyšší kvalitě bez zbytečných ingrediencí. Zkrátka jednoduché a účinné. 

 ODKAZ: www.noili.cz

4_3

 

ORACULUM

Víte, co nejlépe podtrhne naši osobnost? Samozřejmě, že parfém, a od toho tady je Oraculum. Zbožňujeme jejich filozofii, která vypovídá o tom, že každý moment našeho bytí je neopakovatelný. A jsou to právě vůně, které dokážou tyto chvíle připomenout a žít s námi. V dobrém i ve zlém.

 ODKAZ: www.oraculum.store

 5_3

 

Tohle vše naleznete ve Virulent store, a proto jej to dělá jedinečným. 
Proto se k nim nezapomeňte zastavit (adresu najdete zde) a můžete zažít tuto jedinečnost na vlastní kůži. 

Zkrátka nám to dává dohromady dokonalý smysl. 

S láskou,

Blaire.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Zobrazit všechny recenze