Jaké kabelky nosit na jaře 2024?

Jaro nám pomalu, ale jistě klepe na dveře. Sluníčko začíná vylézat zpoza zimních mraků, ráno už můžeme slyšet zpívat ptáčky a počasí je ideální na procházku s kelímkem kávy z oblíbené kavárny. A do čeho bude nejlepší si dát všechny věci? Společně se dnes podíváme na to, jaké kabelky nosit na jaře v roce 2024!  

Tote bag

Poměrně oblíbená silueta již delší dobu za jejíž největším boomem zřejmě stojí značka Marc Jacob, která vydala nějakou dobu zpět vcelku populární kabelku "The Tote Bag". Elegantní taška, do které dáte vše, co potřebujete na pracovní posezení v kanceláři, nebo všechny věci, které potřebujete mít u sebe v průběhu celého dne. Je typická svým hranatým a pevným tvarem. 

1_3 

zdroj: pinterest.com

 Jutová taška Blaire šedáJutová taška Blaire malá přírodníJutová taška Blaire černá

 

Crossbody

Populární už delší dobu, primárně díky své praktičnosti. Celkově jsou momentálně oblíbené kabelky, které nabízí dvě varianty nošení. Zkrátka má ucha, díky kterým se kabelka může nosit elegantněji v ruce, ale po stranách můžete najít také dvě poutka, na které kdykoliv připnete delší pásek a taška přes rameno, nebo právě přes tělo je na světě. Kabelka má tak dvě využití; elegantní, ale také ideální třeba právě na procházky s kávou, kdy je pohodlí nadevše a kabelky se hodí přes rameno. 

3_2 

 zdroj: pinterest.com

 Kožená kabelka Dolly černáKožená kabelka Malin hnědáKožená crossbody kabelka Amela béžová

 

Čím větší, tím lepší?

Pokud žijete ve světe internetu, jistě jste již narazili na tento trend, který se tu objevil už na konci minulého roku. Od pandemie se už nikomu moc nechce chodit pracovat do kanceláře, a tak většina firem přesedlala na home office, který si většina lidí zpříjemňuje práci v kavárnách apod. Tak nějak se k tomu pojí již výše zmiňovaný tote bag, ovšem tyto kabelky se právě už dělají i elegantnější a třeba právě v kožené variantě.

4_1 

zdroj: pinterest.com  

 Kožená kabelka Muna béžováKožená kabelka Rocca černáKožená maxi kabelka Carla zářivě růžová

 

Jaký trend se vám zamlouvá nejvíce? Vlastníte již nějakou z výše uvedených kabelek? Nezapomeňte nám dát vědět třeba na našem Instagramu!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Zobrazit všechny recenze