Jak vypadá moderní kabelka?

12_mdoerni_kabelka

Pojďme si tedy říci několik bodů, které tuto záhadu objasní. Snad :)

S moderní dobou a millennials vstupuje čím dál výrazněji do popředí MINIMALISMUS. Čisté linie a neutrální barvy, struktura a pevný tvar. To jsou hlavní znaky minimalistické kabelky.

BARVY. Červená, vínovábledě modrá, světle růžováhořčicová, námořnická modř, khaki atd. V podzimních a zimní měsících máme tendenci chránit se před nepřízní počasí tmavšími neutrálními barvami. Výrazným elementem v podobě barevné kabelky dodáte oděvu na zajímavosti.

 

8084_kozena-kabelka-natalia-cervena4821_kozena-kabelka-feria-tmave-modra7169-1_kozena-kabelka-mable-konakove-hneda7886-2_kozena-crossbody-kabelka-elsbe-zluta7517_kozena-crossbody-kabelka-emily-zlata_17508_kozena-crossbody-kabelka-arden-oranzova

5486-1_kozena-prosivana-ledvinka-psanicko-gerta-bordo7610-6_kozena-ledvinka-crossbody-kabelka-michela-cervena_17037-1_kozena-prosivana-ledvinka-ferrie-ruzova

 

Co se STYLu kabelky týče, rozmohly se menší kabelky crossbody. Tento styl je pohodlný a praktický na vycházky, pobíhačky po městě a úřadech, na párty, do kina či kávu s kamarádkou. Zkrátka vždy, když nepotřebujete někam schovat notebook, diař, termosku s kávou a pracovní dokumenty.

Pro odvážné zažívá comeback “LEDVINKA”. Respektive její moderní verze, nosí se buď klasicky kolem pasu nebo jako crossbody. Inspirovat se můžete u bloggerů či celebrit.

Styl RETRO je díky nebo navzdory svému názvu “in” snad navěky věků. Retro brašny jsou paradoxně také “moderní” záležitostí.

BATŮŽKY zažily v posledních pár letech také znovuzrození. Vymanily se ze stínu školní brašny a získaly nových rozměrů. Jsou cool, praktické a prostorné. Využijete je podobně jako crossbody. Tady dávejte jen větší pozor na typ batůžku a místo a druh události, na který ho vezmete.

7574-1_kozeny-batuzek-zinnia-pudrove-ruzovy_17868-1_kozena-kabelka-batuzek-ivora-bila7700-1_kozeny-batuzek-tabby-fuchsiovy

6809-4_kozena-kabelka-batuzek-telica-cervena7697_kozeny-batuzek-tabby-cerny4986-1_kozeny-batuzek-ulma-horcicove-zluty

 

Nad vším zmíněným stojí KVALITA. Rozmanitost možností, které dnes máme, s sebou přinesla “rozmanitost" také do kvality. Dá se koupit levno, kvalitně i draho, v různých poměrech a kombinacích. Někdy kvalita ceně odpovídá, jindy bohužel nikoliv.

Dávejte pozor, ať nekoupíte zajíce v pytli. :)

Nikola, blaire.cz

Zobrazit všechny recenze