S Blaire na svatbu

clanek5 svatby

Svatba je příležitost, na kterou si chtějí obléci něco speciálního i hosté, především dámská část svatebčanů. Krásný oděv, ve kterém se budete cítit dobře celý den, je základ. Potřebovat budete bez pochyby také kabelku, která pojme vše potřebné, ale zároveň bude tak pohodlná a skladná jako byste jí neměla. Nesmí vás obtěžovat při utírání slziček štěstí během obřadu ani během tance až do rána.

Důležité je také, aby vypadala hezky na fotkách a zbytečně nepřehlušovala zbytek outfitu, a nenarušovala harmonii na fotkách. Zkrátka, aby nebyla jako pěst na oko vedle něžné nevěsty. Fotografie jsou napořád, tak stojí za to výběr celého looku důkladně promyslet. 

Klišé o bílé snad už vyprchává, nebojte se tedy sáhnout i po jiné barvě. Harmonicky a decentně budou působit všechny pastelové barvy, zlatá i stříbrná. S černou opatrně, ke světlým šatům bude příliš výrazná. Je-li váš outfit spíše v tlumených, tmavších barvách, pak je černá v pořádku. A naopak, oblečete-li světlé šaty, zvolte barvu více „tón-v-tónu“, tedy ne černou. Vyvarujte se velkých kontrastů. Na svatbě obzvláště platí, že více je méně. Určitě se vyhněte křiklavým a neonovým barvám, které příliš vystupují z davu!

MG_5380xx

Místo na výsluní přenechte nevěstě a ženichovi. Zazářit můžete krásným outfitem a kabelkou i bez křiklavého elementu.
A osobnost se počítá vždycky.

Tady je pár našich Blaire tipů pro inspiraci: