Barevné kabelky na jaro a léto | Novinky 2020

Jaro je v plném proudu a léto za dveřmi, proto se podíváme na barevné kabelkové novinky, kterými rozsvítíte ulice! Barvy umí zlepšit náladu, povznést pozitivní myšlení, když to potřebujete a hlavně "polahodit" oku. Dobře zvolené barvy mohou pomoci vaší náladě k vzestupu. Když na vás barva dobře působí, odrazí se to i na směru, jakým se budou vaše myšlenky ubírat. To, že barevná kabelka umí outfit vyhoupnout o několik stupínků výše, už jsme na Blaire.cz zmiňovali několikrát. Tak se pojďme mrknout, jaké odstíny na nás čekají v jarních kolekcích 2020!

Obrázek článku

 

Barvy pro pozitivní, veselé a odvážné ženy

Výrazné odstíny jsou nepřehlédnutelné. Obyčejný outfit osvěží. Tip na kombinování barev pro slunečné dny: Nebojte se kombinace stejných barev jen v jiné sytosti nebo odstínu. Jednobarevné outfity jsou "in" a skvěle vypadájí. Pozor jen na podtóny a odstíny. Neplatí pravidlo, že žlutá se hodí ke žluté a to v jakékoliv odstínu. Pro lepší demonstraci zhodnoťte na přiloženém vizuálním doprovodu.

Oranžová kabelka

Nejvěrnější kombinace s oranžovou je černá, bílá a denim, což vizuál níže krásně demonstruje...vyberte si outfit, ke kterému příležitost vybízí a oživte ho oranžovou kabelkou. Ta ho povznese a dodá mu ten pravý jarní šmrnc!

Kožená crossbody kabelka Posie oranžováKožená kabelka Elsbe oranžováKožená ledvinka Lima oranžová

 

Outfity s oranžovou kabelkou

Zdroj: Pinterest 

 

Zelená kabelka

Kožená crossbody kabelka Jossie zelenáKožená crossbody kabelka Rossella zelenáKožená kabelka Loredana zelená

 

Aktuální kolekci syté barvy vévodí. Výrazné barvy jsou totiž jedním z trendů letošní jarní a letní sezóny. Zelená není jednoduchá, ale ani nemožná na kombinaci s dalšími barvami. Třeba s pastelově růžovou je zelená kabelka užasnou kombinací, která "léto" přímo křičí! 

Zdroj: Pinterest

 

Modrá kabelka

Modrá je dobrá. Tak to už prostě je, ale troufnete si na modrou kabelku? Upřímně a bez mučení přiznáváme, že kombinovat sytě modrou kabelku není jednoduché. Obláčková se kombinuje sama, ale ta výrazná a ryzí modrá už vyžaduje více přemýšlení. Avšak ani modrou kabelku není nemožné zkombinovat tak, že vznikne téměř božský outfit. Inspiraci jsme pro vás připravili dle nejlepšího vědomí a svědomí, abychom vám dali co nejlepší podklady pro váš, možná, experimentální look. "Modrá je dobrá, už je to tak!" Pojďme to zkusit dokázat i na poli outfitovém. :-)

Kožená prošívaná kabelka Flo modrákozena kabelka noelle modraKožená crossbody kabelka Atene modrá

Modrá kabelka vypadá skvěle s cihlovou barvou. S kostkovaným vzorem a bílou barvou. S černou už je to horší, tato kombinace může snadno sklouznout k příliš "tvrdé" kombinaci. Dobře si rozumí také se světle žlutou, béžovou a hnědou.

Zdroj: Pinterest 

 

Žlutá kabelka 

Sluníčková kabelka je krásná a poměrně nenáročná na kombinaci s vašimi outfity. Jste-li začátečnice na poli barevných kabelek, vyberte si žlutou.

Kožená mini kabelka Eliana hořčicově žlutákozena prosivana kabelka stacy horcicove zlutaKožená kabelka Cornelia žlutá

S pastelovými barvami, s černou, bílou, růžovou, fialkovou, modrou...je žlutá kabelka nádherná kombinace. Nebojte se vykročit ze svého stínu, na neutrální barvy bude prostor vždycky. Zato jaro a léto s probouzející se přírodou k barevným kombinacím přímo vybízí. A pokud se bojíte barevné kabelky, vyberte si pro začátek tu žlutou, nebudete litovat.

Zdroj: Pinterest

 

Barev není nikdy dost

A nakonec si dáme pořádnou barevnou nálož! BAREV totiž není nikdy dost. Pokud se barevných kombinací bojíte nebo se v nich necítíte úplně komfortně, najděte si jeden barevný element. Ten, který je vám příjemný a budete se cítit dobře. Kabelka je jeden z nejjednodušších způsobů, jak do šatníku zařadit barvy, dejte jí šanci. :-)

Kožená kabelka Guilia pudrově růžováKožená crossbody ledvinka Tamra vínově červenáKožená crossbody kabelka Nerys fuchsiová

Kožená crossbody kabelka Simona bíláKožená crossbody kabelka Guiliana zelenáKožená mini kabelka Eliana hořčicově žlutá

 

Krásné barevné jaro!

 

S láskou

Nikola, blaire.cz

Zobrazit všechny recenze