Červená! Jak na ni?

červená jak na ni

 

Červená se stala dominantní barvou letošní zimy. Ať už si říkáte „konečně“ nebo „panebože“, zde je pár tipů, jak na červenou vyzrát a využít jejích výhod ve svůj prospěch.

Jste-li „neutrální“ typ, začněte pomalu. Červená je sama o sobě barva výrazná, není proto nutné kombinovat ji pro běžný den s dalším výrazným prvkem. Zkuste červené nehtyčervené náušnice (také teď najdete ve všech obchodech a za pár stovek - např. H&M), nebo naši červenou šálu nebo červené rty - pro začátek. Chcete-li zariskovat více, nebojte se kombinace více zmíněných.

 

  

Jste-li naopak žena, která miluje barvy a nebojí se jich, upgradujte svůj šatník červenými botami či kabátem. Zkombinujte se vzorem, či dalším barevným prvkem, hrajte si, bavte se. Móda má být způsob vyjádření a ne svazující pravidla.

Pro většinu z nás, ať už jsme v módě odvážnější či méně odvážné, je schůdným řešením kabelka. Červená kabelka v jakémkoliv odstínu rozsvítí i celo-černý outfit a dodá mu jiskru, originalitu a zajímavost.

Snímek obrazovky 2018-03-07 v 16.55.55Snímek obrazovky 2018-03-07 v 16.55.46Snímek obrazovky 2018-03-07 v 17.16.18Snímek obrazovky 2018-03-07 v 17.15.59

 

V zimě se halíme od hlavy až k patě, ve snaze schovat se před mrazem. Kabelka je vidět vždy, tu kabátem neschováme jako šaty a krásné topy. Proto je kabelka, obzvláště v zimě,HVĚZDA SHOW. Nepodceňujte její výběr, a nebojte se sáhnout po výraznější barvě. Černá kabelka na pozadí černého či tmavě modrého kabátu zanikne, a to je škoda! Černou kabelku nechte ke světlému kabátu. Ten tmavý rozsviťte barevnou kabelkou, třeba právě červenou. Uvidíte, že zaujme mnoho párů očí a hvězdu show udělá z vás!