Vážení zákazníci, rádi bychom vás v této mimořádné situaci ujistili, že e-shop Blaire.cz je tu stále pro vás 24 hodin a 7 dní v týdnu. Objednávky v hodnotě 1.000 Kč vám doručíme prostřednictvím České pošty a DPD až domů ZDARMA. Pokud nebudete se zbožím spokojeni, lhůtu pro vrácení prodlužujeme na 1 měsíc a v případě potřeby ji upravíme. Uděláme vše pro to, abyste byli s nákupem spokojeni. Hodně zdraví všem!

Červená: Jak na ni?

červená jak na ni

 

Červená se stala dominantní barvou letošní zimy. Ať už si říkáte „konečně“ nebo „panebože“, zde je pár tipů, jak na červenou vyzrát a využít jejích výhod ve svůj prospěch! :-)

Jste-li „neutrální“ typ, začněte pomalu

Červená je sama o sobě barva výrazná, není proto nutné kombinovat ji pro běžný den s dalším výrazným prvkem. Zkuste pro začátek červené nehtyčervené náušnice (také teď najdete ve všech obchodech a za pár stovek - např. H&M), červenou šálu nebo červené rty. Chcete-li zariskovat více, nebojte se kombinace více zmíněných.

 

  

 

Pro odvážné ženy

Jste-li naopak žena, která miluje barvy a nebojí se jich, upgradujte svůj šatník červenými botami či kabátem. Zkombinujte se vzorem nebo dalším barevným prvkem. Hrajte si, bavte se. Móda nám dává jedinečnou možnost vyjádřit se beze slov, využijte ji!

 

Červená kabelka pro každou ženu

Pro většinu z nás, ať už jsme v módě odvážnější či méně odvážné, je skvělým řešením kabelka. Červená kabelka v jakémkoliv odstínu rozsvítí i celo-černý outfit a dodá mu jiskru, originalitu a zajímavost.

7721-1_kozena-crossbody-ledvinka-merle-cervena10151-1_kozena-kabelka-coby-cervena9656-1_kozena-kabelka-alisia-vinove-cervena

 

6554-1_kozena-kabelka-armei-cervena9824_kozena-maxi-kabelka-viola-cervena9848-1_kozena-kabelka-prisca-cervena

 

8237_kozena-kabelka-salita-cervena8345-7_kozena-kabelka-s-kozesinou-ruby-vinove-cervena9806_kozena-kabelka-delma-cervena

 

 

 

Buďte hvězda ulic

V zimě se halíme od hlavy až k patě, ve snaze schovat se před mrazem. Kabelka je vidět vždy, tu kabátem neschováme jako zbytek outfitu. Proto je kabelka "hvězda show", a v zimě to platí dvojnásob! Nepodceňujte její výběr, nebojte se sáhnout po výraznější barvě. Černá kabelka na pozadí tmavého kabátu zanikne, a to je škoda! Černou kabelku nechte ke světlému kabátu. Ten tmavý rozsviťte barevnou kabelkou, třeba právě červenou. Uvidíte, že zaujme mnoho párů očí a hvězdu show udělá z vás!

 

Nikola, blaire.cz

 

 

Zobrazit všechny recenze