Jak rozzářit podzimní šatník? Barevnou kabelkou!

podzim_banner

Barvy padajícího listí

Vyměňte vaše pastelové a jiné letní barvy za zemité, teplé a hřejivé odstíny. Hořčicová a vínová jsou barvy podzimu, barvy padajícího listí. Celo-černé a tmavé outfity, ke kterým se v chladnějších teplotách často uchylujeme, přenese hořčicový či vínový doplněk do úplně jiných výšin. Kabelka v barvě khaki či hnědé jsou nestárnoucí klasiky, které udělají parádu vždy. Jste-li fanynka černé toužící po změně, zkuste trošku zesvětlit tmavě modrou nebo tmavě šedou. Ty působí seriózně a sofistikovaně, aniž byste musela mít černou od hlavy k patě.

 Snímek obrazovky 2018-03-07 v 17.23.39Snímek obrazovky 2018-03-07 v 17.24.14Snímek obrazovky 2018-03-07 v 17.25.16Snímek obrazovky 2018-03-07 v 17.24.31

Co má mít vaše vysněná kabelka?

Kabelka, především ta pro chladnější měsíce, by měla být nejen hezkou, ale také praktickou záležitostí. Jsme ale ženy, a tak nechceme, aby praktičnost ubírala na kráse. Věnujte pozornost tvaru kabelky. Vejdou se vám do kabelky desky velikosti A4? A co notebook? Nepodceňujte ani sílu detailů, jako je barva a tvar jezdců zipu, stejně jako celkovému rozvržení kabelky. Menší kapsičky, kam si zapnete cennosti či drobné jsou velmi praktické. Oddělené segmenty, které jsou obzvláště praktické a dopřejí vám organizovanost, jsou na podzim vítané. Dá-li se kabelka hodit přes rameno i nést elegantně v ruce, máte vyhráno. 

Nebojte se, že se vám barevná kabelka nebude k ničemu hodit. Podzimní šatník je obecně méně barevný než ten letní a snese více barevných doplňků. Dokonce ani výše zmíněná hořčicová není tak nepřizpůsobivá, jak se může na první pohled zdát. Hodí se k mnohem více podzimním barvám, než byste čekali!

V našem e-shopu najdete spoustu krásných a praktických kabelek pro každou příležitost!

Nikola, blaire.cz