Inspirace: Jak na stylově minimalistické outfity? | V jednoduchosti je krása.

leden jak na minimal outfity

Jste minimalistka? A jak se to pozná?

Máte ráda jednoduchý byť sofistikovaný oděv. Něco jednoduchého co přitom chytne za oko a zaujme. Hezké pojmenování pro TO má angličtina: "Simple with a twist". Tak přesně na takové outfity a ty "twisty" se dnes zaměříme. V jednoduchosti je totiž spoustu krásy a na detailech záleží. Oblékněte jednoduše pěkný outfit, který v sobě skrývá něco nepopsatelně sofistikovaného. Tak tedy jak na "twisty"...?

07ecb3f371a9282d6a35bf374f1bd13a

zdroj: Pinterest 

 

Počítejme, že základním stavebním kamenem jsou černá a bílá - jakožto nepostradatelné odstíny barevného spektra. A vše ostatní budeme pro účely tohoto článku stavět na nich. Základ tedy máme. Co dál?

 

Když základem je ČERNÁ

Nedáte na ní dopustit. Je to zkrátka vaše barva, cítíte se v ní bezpečně, pohodlně a sexy. Jste to vy. Oživte ji šperky. Zlaté nebo stříbrné prstýnky, náušnice, hodinky a náramky. Velmi dobrý přítelem bude také pásek se zlatou či stříbrnou sponou. A sázkou na jistotu je barevná či jinak výrazná kabelka. Hrajte si se vzory, materiály a střihy (například rozšířené nebo zkrácené nohavice kalhot, rozšířené rukávy u topu, roláky, "spadlé rameno"...). Černá vám nebude stát v cestě. Bílé tenisky, džínová bunda, velká béžová šála nebo zkuste barevně sladit boty s kabelkou (například v béžových tónech). To jsou detaily, které nepřekročí práh minimalismu a zároveň vám dodají šmrnc!

collage_2

zdroj: Pinterest 

 

Když základem je BÍLÁ

Bílá s jednou z dalších neutrální, ale o malinko tmavších barev, to je kombinace božská, jemná, elegantní, sofistikovaná a ženská...minimalistická. To je "Simple with a twist". Ať už je řeč o zelenkavém svetru, béžovém nebo krémovém topu, bílých kalhotách nebo šedé kabelce či kabátu. Strukturovaný kabát a nedbale přehozená šála, doplněná bílými teniskami a minimalistickou kabelkou. To je outfit ze snu minimalistické mysli. Zde jsou slova málo, pojďme přejít k vizuální dávce inspirace.

white

zdroj: Pinterest 

 

Jak vypadá MINIMALISTICKÁ KABELKA?

Zbytečná "cinkrlata" a ozdoby jí nic neříkají. Chaotické kombinace barev nejsou nic pro ni, ale barvou nepohrdne (protože jednoduchým outfitům dělá třešničku na dortu). Má strukturu, má tvar, je jednoduchá a sofistikovaná, je funkční. Není jen černá, avšak přehnané barevné variace u ní nehledejte. Sofistikované odstíny nebo takové barvy, které rafinovaně doplní a oživí třeba bílý outfit (například žlutá kabelka) jí nevadí. Dává šanci různým materiálům a drobným detailům - kovové spony, zlaté úchyty, strukturované překlady na zapínání atp. Je svá, tak jako vy.

9653_kozena-kabelka-alisia-cerna8333_kozena-kabelka-margo-bordo9608_kozena-kabelka-colin-zelena8894_kozena-kabelka-delma-cerna9041-5_kozena-crossbody-kabelka-liss-horcicove-zluta9983-1_kozena-kabelka-sara-cerna8675_kozena-kabelka-elen-zelena8309_kozena-crossbody-kabelka-leia-hneda8060_kozena-kabelka-clara-bila

 

 

 

Tak co, jste minimalistka?

 

S láskou 

NIKOLA, blaire.cz

 

Zobrazit všechny recenze