Inspirace Jaro-Léto 2017

clanek2 

 

Jaké jsou tendence dámských kabelek pro jaro/léto 2016?

 

Barevné kabelky

Nevyhnutelně s novou letní sezonou vyvstává touha dostat se z opratí temných barev.
Tak proč si nepořídit barevnou kabelku v ostrých barvách? Petrolejově modrá kabelka, slunečně žlutá nebo růžová barbie, to je doplněk, který dodá sladkou tečku vašemu outfitu a dobrou náladu jeho majitelce.

 

Pastelové kabelky

Pastelově růžová taška, anýz nebo blankytně modrá, přináší jemnost a ženskost vašemu vzhledu, a způsob, kterým si pamatujete vaše oblíbené bonbóny z dětství:-). Právě teď, je to také „ nahá“ barva, která je přijatá kladně všemi ženami a „vypůjčená z nahého líčení“. Dokonale se shoduje a ladí se všemi barvami a potěší dívky a ženy, které preferují klasický styl módy. Velkou oblibu získávají také bílé tašky, příjemně se nosí, ale vyžadují větší péči.

 

Kabelky zvláštních tvarů

Taška jako pytlík/vak, zavírá se stahovací šňůrkou a se nosí na rameni s popruhem. Milujeme originální a praktickou stránku pytlíku/vaku, který je praktický a zároveň ležérní a šik: úzké džíny námořnictvo modrá se stříbrnými pantoflemi, krásný béžový trenčkot a voilá!

 

Malé kabelky

Mini taška? Nenosíte ji vůbec? Vy, kteří jste zvyklí nosit velké kabelky, které jsou schopné pojmout mnoho každodenních nezbytností a nosíte prakticky celé své jmění stále při sobě, vězte, že mini kabelka může velmi dobře doplnit vaši velkou kabelku. Není neobvyklé vidět ženy, které nosí i dvě kabelky. Do mini kabelky můžete dát své nejdůležitější věci, jako peněženku, telefon, klíče a rtěnku, bez toho, abyste ztráceli čas hledáním. Nosit mini tašku můžete skrz rameno. A samozřejmě, je to tak roztomilé! Mini taška je nepochybně králem večerní kabelky.

Zobrazit všechny recenze