Září ve znamení zelené! Jak nosit a kombinovat zelenou? | BLAIRE BAREVNÉ SÉRIE

Čeká nás září plné sluníčka a příjemných 20 stupňů. To je ideální čas chytit příležitost za pačesy a užít si poslední paprsky! Máme před sebou posledních několik týdnů, kdy nezmrzneme bez silonek a ohřejeme se i bez několika vrstev oblečení. Zelená je perfektní barvou pro září. Podle zvoleného odstínu ji můžete obléci během teplých i chladnějších dnů. Zelená je barva, která může být veselá i sofistikovaná, zářivá i rezervovaná. Zelená je zajímavá a originální. Dejte jí v září šanci a využijte její potenciál. Proč? Protože můžete!

zari- zelená

 

Zelená jako barevný element jednoduchého outfitu

Džíny, bílé tričko, lehký kabátek a zelená kabelka. Jednoduchá, avšak sofistikovaná kombinace, kterou můžete obléci do kina i do práce. Celobílý oděv dostane se zelenou kabelkou šmrnc a získá na stylu. Během babího léta kombinujte sukně/šaty a lehké pleteniny. Bude vám příjemně a navíc je to krásná a ženská kombinace. Zelená vypadá, kromě bílé, krásně také s béžovou a krémovou. Pokud máte ráda vzory, zelená kabelka vypadá skvěle s kostkovaným sakem či sukní. Sofistikovaným doplňkem každé kabelky je také šátek. Uvažte ho na ucho kabelky a vyrazte do ulic!

zelená basic 

Zdroj: Pinterest

Pokud si nejste jistá zelenou kabelkou, začněte pozvolna. Oblečte zelené tričko a bílé kalhoty. Krásně vypadají široké nohavice, které vám propůjčí nebeskou siluetu a přenesou každý outfit do "high fashion" výšin!

5332-6_kozena-kabelka-tilly-zelena9413-2_kozeny-batuzek-s-barevnymi-zipy-nikol-zeleny10265-1_kozena-kabelka-stefania-zelena

10361-1_kozena-kabelka-melissa-zelena9050-1_kozena-crossbody-ledvinka-tamra-zelena9398-1_kozena-crossbody-kabelka-raquel-zelena

 

Stará dobrá khaki a vínové detaily

Khaki a olivově zelená je jedna z těch barev, která rozděluje lidi většinou do dvou skupin. Buď se vám líbí nebo ne. Pokud je to jediná forma zelené, kterou byste oblékla, jděte do toho! Krásnou a stylovou barevnou kombinací je zelená s vínovou barvou. Stačí vínová kabelka, pásek, lak na nehty, náušnice nebo rtěnka a hned je celkový vzhled zajímavější. Inspiraci vám snad přineseme vizuálním doprovodem níže. 

 details

Zdroj: Pinterest

 

Hravá a veselá, to je pastelově zelená 

Nebojíte se a ráda zkoušíte nové trendy? Zkuste pastelově zelenou! Naprosto božsky vypadá světle zelené sako nebo rovnou celý pastelově zelený kostýmek. Hravě zelené sako nebo trench coat. Troufáte si?

collage

Zdroj: Pinterest

 

Barevné kombinace 

Kombinovat barevné variace zelené není snadné, ale ne nemožné. Kromě výše zmíněných barev, tedy bílé, vínové, krémové, černé a vzorů, má i zelená více barevných přátel. Pudrově růžová či fialková jsou s pastelově zelenou zajímavou, nepřehlédnutelnou a poměrně odvážnou kombinací. Pokud vás barvy baví, bude vás zajímat také duo zelená a žlutá. Při této kombinaci je důležitý správný a citlivý výběr odstínů. Kombinace dvou odstínů zelené je velmi ošemetná. Snadno se šlápne vedle a ze zeleného outfitu vznikne zelený omyl. Pokud se vám líbí právě tato barevná variace, zkuste světle zelenou část oděvu doplnit tmavě zelenou kabelkou. Kabelka leccos odpustí. Zelená barva si rozumí také s určitými tóny červené. Červená kabelka může být "třešničkou na dortu" zeleného outfitu.

10349-1_kozena-crossbody-kabelka-annis-cervena8267-1_kozena-ledvinka-kira-konakove-hneda8288_kozena-kabelka-ofra-bordo

9605_kozena-kabelka-colin-zluta10355_kozeny-batuzek-greta-konakove-hnedy9032-5_kozena-crossbody-kabelka-liss-oranzova

Zelen se hezky kombinuje také v rámci různých materiálů a vzhledů. Lesklý materiál, například satén nebo kožené/koženkové kalhoty v kombinaci se svetrem v zelené barvě, to vypadá skvěle. Drobné rozdíly schová také plisovaná sukně. Koňaková je další z barev spektra, která se zelenou hezky hraje. Celozelený outfit něžně a vkusně rozrazí třeba bílý lak na nehtech a zlaté doplňky.

Tak jak odvážné jste? :-)

mix

Zdroj: Pinterest

Nebojte se zkoušet nové barvy, nové styly nebo nové trendy. Nemusíte být módní guru, abyste si to mohla dovolit. Osobní vkus a styl vás navede a pak už je jen na vašem estetickém vnímání, jak daleko se pustíte v kombinacích. Pokud si nejste jistá, držte se při zemi. Dvě barvy na jeden outfit, to není žádný hřích! Začněte doplňky nebo právě kabelkou. Tím se hezky v barevných kombinacích osmělíte a získáte cit. Vaše oči budou poté zdatnými barevnými navigátory při vytváření neokoukaných outfitů. I v práci vám to přeci může slušet!

Mějte se krásně!

 

S láskou

Nikola, blaire.cz

 

Zobrazit všechny recenze