Jak vybrat kabelku na jaro a léto? | Stylové kabelky 2021

I když si dává jaro načas, nakonec se ukáže a začnou nás konečně hřát jarní paprsky a rozkvétat svět. Už máte jarní garderobu? A co kabelku na jaro a léto? Nikdo netvrdí, že nemůžete i v létě nosit černou. Naopak, můžete...co chcete. Alespoň v módě. Výměna tvaru, stylu nebo velikosti se ale nevymyká ani černé. V tomto ohledu mohou experimentovat i zastánkyně černé kabelky. 

Rozkvétá s jarními měsíci i vaše šatní skříň? Dejte s příchodem jarních paprsků šanci barvám! Velikost jarní a letní kabelky se, oproti té podzimní a zimní, zmenšuje. Inklinujeme k lehčím designům, menším velikostem, crossbody, ledvinkám či batůžkům a jsme přístupni i různým detailům. Řeč je o dřevěných prvcích, třásních nebo třeba šátcích a řetízkách.

Zkrátka, jaro s sebou přináší chuť více riskovat a vyzkoušet něco nového. Stylové kabelky pro jarní a letní sezonu si dnes představíme společně s, již nepostradatelnou, vizuální inspirací. 

Pojďme se podívat na jarní outfity, kde hlavní roli hraje kabelka!

jak vybrat kabelku a na jro a leto trendy duben 2021

 

Neutrální outfit s barevnou kabelkou

Pro milovnice neutrálních barev a monochromatických outfitů

Barevná kabelka jako barevný element a doplněk outfit je ideální volbou pro ty z vás, které neužije na barevný oděv. Je to i jeden z nejjednodušších způsobů, jak zařadit do svého šatníku barvy, aniž byste se příliš vzdalovala komfortní zóně. Kabelka je jedním z nejvděčnějších doplňků. Také jedním z nejlepších způsobů, jak s barvami začít, pokud byste ráda ze své komfortní, a jinak neutrální, zóny vystoupila. 

Kožená kabelka Malia červeno - růžováKožená kabelka Madison zelenáKožená prošívaná kabelka Nilla růžováKožená kabelka Kelly hořčicově žlutákozena crossbody ledvinka tamra fuchsiovaKožená crossbody kabelka Ornella fialová

Nosíte hodně béžovou, šedou, černou, džíny, bílou a tak podobně? Doplňte svůj jednoduchý outfit bledě růžovou, bledě modrou, světle žlutou nebo třeba světle zelenou kabelkou. Pastelové barvy nejsou tolik do očí bijící a mohou pro spoustu z vás být přijatelnějším řešením. Pro odvážnější se nabízí růžová, červená, žlutá nebo zelená v sytých a ryzích odstínech.

Tón v tónu můžete obléci i jiné než neutrální barvy a kabelku doladit ke zbytku outfitu. Tím vystoupíte ze své "šedé zóny" a zároveň oblečete barevný outfit. Například outfit laděný do světle růžové, krémový oděv doplněný kontrastní béžovou nebo hnědou kabelkou.

neutrální outfit + barevná kabelka

Zdroj: Pinterest 

 

Barevný outfit, barevná kabelka

Pro ty, které fandí barvám

Pokud se barev nebojíte a nosíte je ráda, jaro a léto je ideální příležitost, kdy se vyřádit. Vyzkoušejte nové kombinace, dejte nový život osvědčeným outfitům a vytáhněte na světlo světa vaši jarní kabelku. Krásná, po sluníčku volající, kombinace je například žlutá s růžovou, zelená s růžovou, oranžová se zelenou, modrá se žlutou...Inspiraci na kombinaci různých letních barev najdete také v našem článku.

barevná

Zdroj: Pinterest

Sofistikovaně doplní jakýkoliv outfit také kabelky vícebarevné a s detaily. Rukojeť kabelky omotaná šátkem, řetízky na kabelce nebo více materiálů či vzorů. Tip: Slaďte boty s kabelkou, to je neuvěřitelně šik kombinace.

13092_kozena-crossbody-kabelka-marina-modrakozena kabelka sarah bordoKožená kabelka Pascale koňakově hnědá

 

Černá kabelka ke každému outfitu

Protože své černé kabelky se vzdát nehodláte ani na jaře nebo v létě

Hodí se ke všemu. Nevyjde z módy. Nic na ní není vidět. To budou asi nejčastější důvody, proč milovnice černé kabelky, milují černou kabelku. Blaire respektuje váš vkus a přináší vám černou nadílku i pro jaro a léto! Ať už si obléknete letní šaty nebo jarní outfit v podobě džíny + bílé tričko, černá kabelka vás nezklame. Vzdejte se jí jen na příležitosti, kam se nehodí nebo v momentech, kdy je pro jarní a letní oděv příliš "tvrdá". Alternativou vám pro takové situace může být tmavě modrá, béžová, bílá nebo třeba hnědá a šedá kabelka.

collage

Zdroj: Pinterest

Kožená kabelka Caterina černáKožená kabelka Genevieve černáKožená kabelka Evelyn černá 

 

Máte s příchodem jara větší chuť riskovat?

Zůstáváte věrná své neutrální klasice nebo vás s příchodem jara popadne nezkrotná touha experimentovat? Vidíte s prvními slunečními paprsky barevněji? Počasí ovlivňuje naší náladu i to, jak sebevědomě se cítíme. Když máme dobrou náladu a venku svítí sluníčko, přirozeně inklinujeme k odvážnějším oděvům a oblékáme se veseleji. Pokud se naopak vzbudíme do pochmurného dne a naše nálada je už tak na bodu mrazu, máme tendenci zahalit se do černé. Oblékání je prodloužené vědomí a velmi často odráží naši náladu, postoj nebo povahu. Móda je exprese osobnosti, proto je tak skvělá...

 

S láskou

Nikola, blaire.cz

 

Zobrazit všechny recenze