Outfity inspirované láskou - Valentýnský speciál

Únor je speciální měsíc pro ty, kteří věří na Valentýna. V únoru totiž svou lásku slaví více než obvykle. Většinou hezkým dárkem a dobrou večeří (ovšem, jak jeden druhého oslavíte, je jen na vás - viz. konec článku). Květen je zase pro ty, kteří věří v 1. Máj. Ti si dávají hubičku pod rozkvetlou třešní. Květen je ale daleko, kdežto únor je tady a teď. Máme pro vás tedy návrh! Láska si zaslouží opěvovat tak často, jak to jde. Pojďme si proto užít jak Valentýna tak 1. Máj a oslavme tu vzácnost, že máme vedle sebe někoho, na koho se můžeme spolehnout, kdo nás podporuje, koho milujeme, bez koho si život nedokážeme představit. Pojďme se vymanit ze stereotypů a nechme stranou nálepky.

Valentýn-nevalentýn, láska je tu pořád!

valentyn blog kopie

A dává nám příležitost vyšvihnout se a zazářit. V tomto článku se tedy ponoříme do světa romantických outfitů. Ať už jdete na rande na Valentýna nebo kdykoliv jindy, následující inspirace se vám může hodit...

 

Něžná a ženská

Růžová, světle růžová, pastelová růžová, růžová s květinami. Barva něhy a ženskosti. Pro reprezentaci lásky - ideální. Nevtíravá. Kostýmek v pastelově růžové s béžovými doplňky a zlatými šperky. Květované šaty s růžovou kabelkou. Růžová halenka s volánky a bílou mini. Bledě růžová krajka na spodním prádle. Satén, flitry a peříčka...V kombinacích se meze nekladou, zapojte fantazii a dejte růžové "zelenou". Vizuální inspirací polahoďte oku níže.

pinkZdroj: Pinterest

 

Kožená kabelka Estelle růžováKožená prošívaná kabelka Stacy fuchsiováSnímek obrazovky 2022-02-04 v 10.35.12kozena crossbody kabelka samar fuchsiovaKožená crossbody kabelka Rossella růžovákozena crossbody ledvinka tamra fuchsiova 

 

Neutrální minimalismus

Béžová, bílá, černá, neutrální barvy a jednoduché střihy, s nádechem sofistikovanosti a sexy nedbalosti. Volný střih, splývavé lehké materiály a nenásilně vyzdvihnutá silueta ženského těla. Na mysli máme široké kalhoty, co-ord sety, nahé nohy. Plisování, len, bavlnu, satén. Nenápadné, ale přitom nepřehlédnutelné outfity. 

minimalistZdroj: Pinterest 

Kožená maxi kabelka Tiara černáKožená kabelka Silvia koňakově hnědáKožená kabelka Selena béžová

 

Barva lásky

Červená a její odstíny nesmí být v článku, jako je tento, opomenuta. Naopak, je nezbytnou součástí. Červená reprezentuje vzplanutí srdce i těla. Sex. Vášeň. Lásku v neskryté formě. Ryzí cit. Rudé šaty. Červené prádlo. Satén, samet, krajka, červené lodičky. Korzetový top, áčková sukně. Délka mini i maxi. Upnuté i vlající. Průstřihy, detaily vázání, průhledné materiály. Decentně, se vkusem a elegantně.

redZdroj: Pinterest 

Snímek obrazovky 2022-02-04 v 11.29.36Snímek obrazovky 2022-02-04 v 11.30.03Kožená kabelka Viviana vínově červenáKožená prošívaná kabelka Lucrezia vínově červenáKožená kabelka Katrin červenáSnímek obrazovky 2022-02-04 v 11.30.11

 

Je to jen na vás a jen o vás

Večeře v krásné restauraci je hezký zážitek. Pokud se vám ale zrovna nechce mezi lidi, oslavte lásku po svém. Valentýna nemusíte slavit okázale. Nechce se vám do přeplněných restaurací a nebaví vás řešit rezervace? Udělejte si večeři doma nebo si nechte jídlo přivést až ke svým dveřím. Hezky se oblékněte a navoďte si slavnostní atmosféru v pohodlí svého domova. Rozsviťte svíčky, ovoňte domov vonnou lampou a otevřete láhev šampaňského. Nebo si pusťte oblíbený film na velké plátno, udělejte si pizzu a popcorn a prostě buďte spolu, třeba v teplákách. Milujete přírodu a cestování? Vydejte se na víkend pryč! Do hor, na Šumavu na túru nebo k našim sousedům. Jak se rozhodnete zpestřit si svůj vztah, je čistě a jen na vás. Valentýn vám může jen poskytnout příležitost odměnit se. Nenechte se svázat nepsanými pravidly a nenechte se otrávit reklamami a tlakem médií. Udělejte si to po svém!

Mějte se rádi, milujte se a važte si jeden druhého. Ne jen na Valentýna, ne jen na 1. Máje...pořád!

S láskou

Nikola, blaire.cz

Zobrazit všechny recenze